CHARLES FERDINAND DE LA ROCHE. Vinterlandskap med skridskoåkare på is, olja på duk, signerad de la Roche.

443692. CHARLES FERDINAND DE LA ROCHE. Vinterlandskap med skridskoåkare på is, olja på duk, signerad de la Roche.

Dagmått 74 x 126 cm.
Falsmått 76 x 127 cm.
Totalmått inklusive ram 106 x 157 cm.
Signerad i nedre vänster hörn, de la Roche.

Gulnad fernissa, krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 74 x 126 cm.
Falsmått 76 x 127 cm.

Gulnad fernissa, krakelyrer.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 015