BYRÅ, mahogny, 1800-tal.

BYRÅ, mahogny, 1800-tal.
443638. BYRÅ, mahogny, 1800-tal.

Översta lådan med bakomliggande mindre lådor.
Längd 109, bredd 50, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 985