LJUSSTAKAR 1 par, silver, stämplade E Seng Chong, Siam, 1900-tal.

443617. LJUSSTAKAR 1 par, silver, stämplade E Seng Chong, Siam, 1900-tal.

Höjd ca 21,5 cm.

En ljusstake av. Slitage. Smärre bucklor. Fyllda fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5 cm.

Antal besök: 1 153