BYRÅ med stenskiva,samt SPEGEL och TRYMÅ, förgyllt 1950-tal.

44360. BYRÅ med stenskiva,samt SPEGEL och TRYMÅ, förgyllt 1950-tal.

2 Lådig byrå rokokostil med röd stenskiva, läöngd 63, bredd 34,höjd 68 cm.Spegelns mått 120X50 cm, bordets höjd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 832