ERNST FUCHS. Triumf Unicorn.

ERNST FUCHS. Triumf Unicorn.
443572. ERNST FUCHS. Triumf Unicorn.

Etsning, VMS 43, utgåva 27/60, 89,5x51 cm. Signerad.

bra.

Ernst Fuchs (1930–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

bra.

Ernst Fuchs (1930–2015)

Kunst- und Auktionshaus Schloß Hagenburg
Adress

Schloßstraße 21
31558 Hagenburg
Tyskland

Placering
schlosstr.
Antal besök: 1 053