SIMON GATE. Karaffer, ett par, rökfärgat glas, 1920-tal.

443465. SIMON GATE. Karaffer, ett par, rökfärgat glas, 1920-tal.

Höjd 30,5 cm.

Den ena med ett nagg på halsring.

Simon Gate (1883–1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30,5 cm.

Simon Gate (1883–1945)

Antal besök: 1 463