BORDSLAMPA, Brons, Malmö metallvarufabrik, 1930-tal.

443462. BORDSLAMPA, Brons, Malmö metallvarufabrik, 1930-tal.

I form av en delfin, fotens höjd 15 cm.

Bruksslitage, elen ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 959