GEISHADOCKA med MONTER, Japan, 1900-tal.

443439. GEISHADOCKA med MONTER, Japan, 1900-tal.

Monterns storlek ca 34 x 26 x 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 590