KRUKOR och KRUS, 7 st samt GRYTA PÅ BEN, koppar, 1900-tal.

443344. KRUKOR och KRUS, 7 st samt GRYTA PÅ BEN, koppar, 1900-tal.

Krukor och krus bland annat Höganäs.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 961