NICKY SAHLSTRÖM. Vinterväg i skymningsljus.

44331. NICKY SAHLSTRÖM. Vinterväg i skymningsljus.

Oljemålning C:a 1900 med ursprunglig ram.Dukens mått 26X41 cm.

Repor i målningen.Bristning och pastellageskador i ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 867