AVLASTNINGSBORD, "Träspecialen AB Smålandsstenar", 1900-talets andra hälft.

443307. AVLASTNINGSBORD, "Träspecialen AB Smålandsstenar", 1900-talets andra hälft.

Längd 68,5, bredd 49, höjd 56 cm.
Bordsbenen fällbara.

Bruksslitage, smärre märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsbenen fällbara.

Antal besök: 1 706