BRASSKÄRM, 1900-tal.

BRASSKÄRM, 1900-tal.
443304. BRASSKÄRM, 1900-tal.

Bemålad plåt med motiv av vinterlandskap. Höjd 104 cm, bredd ca 55 cm.

Färgbortfall, repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
443304. BRASSKÄRM, 1900-tal.

Antal besök: 1 033