Dekor av blommor.
Kaffekanna.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.
12 kaffekoppar med 13 fat.
12 assietter, diameter ca 17 cm.
1 fat, diameter ca 20 cm.
1 fat diameter ca 24,5 cm.
1 skålfat, diameter ca 25 cm.
Slitage, repor.
Dekor av blommor.
Kaffekanna.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.
12 kaffekoppar med 13 fat.
1 fat, diameter ca 20 cm.
1 fat diameter ca 24,5 cm.
1 skålfat, diameter ca 25 cm.
Slitage, repor.