RALF ARZT. Cityview black, akryl på duk, signerad.

443292. RALF ARZT. Cityview black, akryl på duk, signerad.

116x156 cm

Proveniens; Galerie Forum des Arts, Paris.

Gör en kostnadsfri värdering!

116x156 cm

Antal besök: 566