BÄNK, 1900-tal.(Möjligen äldre).

44316. BÄNK, 1900-tal.(Möjligen äldre).

Svartlack med kineserier i guld/pastellage.Nyomklädd dyna i grfiskt mönstrad plysch.

Underdelen med slitage.Kan ha varit benställ till skåp eller dyl.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 323