PORSLINSFÖREMÅL, 5 st, Schierholz, Rosenthal och Jlmenau, Tyskland, 1900-tal.

443134. PORSLINSFÖREMÅL, 5 st, Schierholz, Rosenthal och Jlmenau, Tyskland, 1900-tal.

Jardinjär, skrin, lockskål, lockskål med handtag och gallerlockskål med dekor av putto. Höjd ca 11-14. Jardinjärens längd ca 36 cm.

Ytskikt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytskikt med slitage.

Antal besök: 691