OLUF HÖST. TAVLA, litografi 153/230, signerad och daterad Oluf Höst -54, ladugårdsbrand.

443085. OLUF HÖST. TAVLA, litografi 153/230, signerad och daterad Oluf Höst -54, ladugårdsbrand.

Oluf Höst (1884-1966), Danmark.
Bildmått 58 x 77 cm.
Rammått 70 x 89 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 58 x 77 cm.
Rammått 70 x 89 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 826