THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande fågel på gren, olja på pannå, signerad Capat.

442994. THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande fågel på gren, olja på pannå, signerad Capat.

33x24 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x24 cm, oramad.

Antal besök: 894