Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
THEODORA DANIELA CAPAT. Liggande häst, akvarell, signerad och darterad -16.
442991. THEODORA DANIELA CAPAT. Liggande häst, akvarell, signerad och darterad -16.
17,5x23,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
17,5x23,5 cm.
Garpenhus Auktioner
789