THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande hund, olja på duk, signerad och daterad -14.

442988. THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande hund, olja på duk, signerad och daterad -14.

64x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

64x46 cm.

Antal besök: 828