Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande hund, olja på duk, signerad och daterad -14.
442988. THEODORA DANIELA CAPAT. Sittande hund, olja på duk, signerad och daterad -14.
64x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
64x46 cm.
Garpenhus Auktioner
828