ANTTI NILSSON. olja på duk, landskapsmotiv, signerad.

442951. ANTTI NILSSON. olja på duk, landskapsmotiv, signerad.

40 x 50 cm.

krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

krackelering.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 3 029