DENICE ZETTERQUIST. TAVLA, blandteknik duk, signerad och daterad Denice Zetterquist 1980, växter.

442880. DENICE ZETTERQUIST. TAVLA, blandteknik duk, signerad och daterad Denice Zetterquist 1980, växter.

Denice Zetterquist (1929-2014).
Bildmått 23 x 28 cm.
Rammått 26 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 23 x 28 cm.
Rammått 26 x 30 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 629