442854. FICKUR, 4 st, Romilly / L.U.C. Ancre / Cuivre / omärkt, 18-/1900-tal.
Romilly á Paris, klockkedja, boett silver, diameter 55 mm, nyckelur.
L.U.C. Ancre, boett silver-800, diameter 50 mm.
Cuivre, daamur, boett silver-800, diameter 37 mm, nyckeldragare.
Omärkt, boett silver-800, diameter 47 mm, gravyr.
Slitage.
Ej funktionstestade.