4428532. ARKIVSKÅP – Halmstad Skeppsservice.
Arkivskåp i fanerat trä med åtta utdragbara plan samt jalusidörr, omkring mitten av 1900-talet. Märkt med metallskylt "Halmstad Skeppsservice, Halmstad".
Mått: 98 x 47 x 38 cm.
Mått: 98 x 47 x 38 cm.