FICKUR, 4 st, Wallerius / Ancre Reglage Brequet / Narton / Drott, 18-/1900-tal.

442843. FICKUR, 4 st, Wallerius / Ancre Reglage Brequet / Narton / Drott, 18-/1900-tal.

Wallerius - Norrköping, boett silver, diameter 60 mm, nyckelur.
Ancre Reglage Brequet, boett 800, diameter 50 mm.
Narton - London, boett silver, diameter 56 mm, nyckeldragare / spindelur.
Drott, boett silver-800, diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 107