442835. FICKUR, 4 st, L.U.C. / Croissant / John Mason / omärkt, 18-/1900-tal.
L.U.C. Ancre, boett silver-800, diameter 51 mm.
Croissant Chronometre Savonette, boett silver-925, diameter 50 mm.
John Mason - Worcester, boett silver, diameter, nyckeldragare.
Omärkt, boett silver-800, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.