ERIC DETTHOW. Etsning, signerad.

4427683. ERIC DETTHOW. Etsning, signerad.

Rammått ca 34,5 x 27,5 cm.

Bruksskick, ej examinerad ur ram.

Eric Detthow (1888–1952)

Föremålet finns i Norrköping, Sverige

Rammått ca 34,5 x 27,5 cm.

Eric Detthow (1888–1952)

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
V: 4
Antal besök: 39

Andra intressanta föremål