DUKAT BORD MED FRUKT OCH ANTIKA DRICKSFARTYG. Minut stilleben.

442724. DUKAT BORD MED FRUKT OCH ANTIKA DRICKSFARTYG. Minut stilleben.

Olja på trä/kraftig kartong, daterad omkring 1960, osignerad, tillsluten på baksidan (oöppnad, eventuellt inskriven där), inramad. Mått ca. 52,5 x 42,5 cm.

Mindre tecken på ålder, gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 720