DUKAT BORD MED FRUKT OCH ANTIKA DRICKSFARTYG. Minut stilleben.
442724. DUKAT BORD MED FRUKT OCH ANTIKA DRICKSFARTYG. Minut stilleben.
Olja på trä/kraftig kartong, daterad omkring 1960, osignerad, tillsluten på baksidan (oöppnad, eventuellt inskriven där), inramad. Mått ca. 52,5 x 42,5 cm.