MONICA BACKSTRÖM. Skål /skulptur, glas, signerad.

442714. MONICA BACKSTRÖM. Skål /skulptur, glas, signerad.

Diameter ca 29 cm, höjd ca 13 cm.
Märkt Kosta Boda.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Kosta Boda.

Bruksskick.

Antal besök: 802