STOLAR, 6 st, Leksandsstolar, 1900-talets andra hälft.

442625. STOLAR, 6 st, Leksandsstolar, 1900-talets andra hälft.

Klädd lös sits.
Höjd 86 cm
Bredd 43 cm
Djup 40 cm
Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage, färgbortfall, tyg med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd lös sits.
Höjd 86 cm
Bredd 43 cm
Djup 40 cm
Sitthöjd 46 cm.

Antal besök: 834