TAKLAMPA PENDEL, mässing, med hiss, 1970-tal.

442597. TAKLAMPA PENDEL, mässing, med hiss, 1970-tal.

Pendellampa med hiss, diameter 55 cm, guldfärgat raster, etikettmärkt "HEMI", spiralvriden kabel med lod i nylonlina.

Bruksskick, i behov av rengöring, smärre repor och någon liten bula.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 379