MATSERVIS, 47 delar, porslin, Hackefors, 1930/40-tal.

442540. MATSERVIS, 47 delar, porslin, Hackefors, 1930/40-tal.

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
12 assietter
tillbringare
2 uppläggningsskålar
6 uppläggningsfat
såsskål
terrin.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 djupa tallrikar
12 assietter
tillbringare
2 uppläggningsskålar
6 uppläggningsfat
såsskål
terrin.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 942