SKRIN i koppar, tidigt 1900-tal.

442539. SKRIN i koppar, tidigt 1900-tal.

Motiv i relief av fågel på gren bland bladverk och bärklasar
Träfodrad insida
Längd 26 cm
Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage
Sidopaneler i trä något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träfodrad insida
Längd 26 cm
Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage
Sidopaneler i trä något lösa.

Antal besök: 847