KARTA, Balkanhalvön, 1900-tal, P.A Norstedt & Söner Stockholm.

442474. KARTA, Balkanhalvön, 1900-tal, P.A Norstedt & Söner Stockholm.

Karta tryckt på duk, 225x180 cm.

Kantskador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantskador, bruksslitage.

Antal besök: 1 499