VÄGGUR, Junghans Electronic ATA-MAT, 1900-tal.

442456. VÄGGUR, Junghans Electronic ATA-MAT, 1900-tal.

Höjd 41 cm. Urtavlans diameter 24.7 cm.
Batteridriven.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridriven.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 026