MATTA, Shirvan, gallerimodell, Persien. Cirka 230 x 73.

442450. MATTA, Shirvan, gallerimodell, Persien. Cirka 230 x 73.

Röd bottenfärg.

Bruksslitage, ställvis hårdare. Skador i franskanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd bottenfärg.

Antal besök: 421