BESTICKSDELAR, 107 delar, Tunafors-serien, Jernbolaget, Eskilstuna.

442397. BESTICKSDELAR, 107 delar, Tunafors-serien, Jernbolaget, Eskilstuna.

12+12 skedar, 12+12+12 gafflar, 12+12+7+12+4 knivar, längd ca 17 - 21,5 cm, delvis originalförpackningar.

Slitage, delvis diskade, förpackningar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 853