EN MÄNGD OLIKA SMYCKEN.

EN MÄNGD OLIKA SMYCKEN.
4423636. EN MÄNGD OLIKA SMYCKEN.

att inkludera ett damdiamantcocktailarmbandsur, en guldpläterad öppen fickur från Waltham, ett ametist- och guldhängsmycke, ett hänge och kedja av odlad pärla och guld, emaljknappar, en emaljfjärilsbrosch och olika andra föremål.

Allt med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Allt med slitage och skador.

Antal besök: 357