SIDOBORD, Swedish Modern, 1940-tal.

4423366. SIDOBORD, Swedish Modern, 1940-tal.

Höjd 50 cm
Ställyta 37 cm.

Brukslitage, förekommer sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Ställyta 37 cm.

Antal besök: 463