PARTI LJUSSTAKAR i mässing och malm, 5 delar varav 2 par.

442332. PARTI LJUSSTAKAR i mässing och malm, 5 delar varav 2 par.

Stake i mässing på sexkantig fot
Bricka och fot med dekor av amoriner, höjd 25 cm
Ett par ljusstakar i malm, höjd 22 cm
Ett par ljusstakar i mässing, höjd 17 cm,
stämplade Hedlund & Co Eskilstuna 12.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 307