Stake i mässing på sexkantig fot
Bricka och fot med dekor av amoriner, höjd 25 cm
Ett par ljusstakar i malm, höjd 22 cm
Ett par ljusstakar i mässing, höjd 17 cm,
stämplade Hedlund & Co Eskilstuna 12.
Bruksslitage.
Bruksslitage.