STRINGHYLLA, 2 st teak, 1900-talets mitt.

4423104. STRINGHYLLA, 2 st teak, 1900-talets mitt.

Gavlar höjd 78 cm
Hyllplan 3 st bredd 75 cm, djup ca 20 cm
Gavlar höjd 51 cm
Hyllplan 3 st bredd 58 cm, djup 15 cm
Minsta hyllan märkt String.

Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar höjd 78 cm
Gavlar höjd 51 cm
Minsta hyllan märkt String.

Repor, fläckar.

Antal besök: 964