JORDGLOB, 1900-talets mitt.

JORDGLOB, 1900-talets mitt.
4422709. JORDGLOB, 1900-talets mitt.

Diameter 33, höjd 44 cm.

Bruksslitage, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33, höjd 44 cm.

Antal besök: 213