1 st 10 kr. 1882-1972.
3 st 2 kr. 1921. 400 hundra års minne av Gustaf Vasa befrielseverk.
2 st 2 kr 1872-1897. Oscar den II Sveriges Norges Konung.
1 st Sjuksköterska märke i silver. Märkt Sporr. Kattfot. 925 D10 (1978).
Bruksslitage.
1 st 10 kr. 1882-1972.
Bruksslitage.