TRYCKERISKÅP, 1900-talets första hälft.

4421731. TRYCKERISKÅP, 1900-talets första hälft.

Längd 68, bredd 83, höjd 102 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 200