ROLAND KEMPE. litografi, stilleben, signerad och numrerad 124/185.

442144. ROLAND KEMPE. litografi, stilleben, signerad och numrerad 124/185.

15 x 24 cm.

Roland Kempe (1907–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 24 cm.

Roland Kempe (1907–1991)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 933