ERIK AROSENIUS. akvarell, religiöst motiv, signerad.
442127. ERIK AROSENIUS. akvarell, religiöst motiv, signerad.
32 x 22 cm.
något ytdamm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 22 cm.
något ytdamm.
Herrljunga Auktionsverk
2 073