Hårborste, med gravyr i rokokostil, monogrammärkt, längd 17 cm, svenska stämplar, 1800-tal.
Nipperask, kristall med lock i silver, brittiska stämplar, längd 12 cm, monogrammärkt.
Delarna ej ursprungligt tillhörande.
Bruksslitage, smärre bucklor.
Bruksslitage, smärre bucklor.