TOILETTESET, 2 delar, silver.

442071. TOILETTESET, 2 delar, silver.

Hårborste, med gravyr i rokokostil, monogrammärkt, längd 17 cm, svenska stämplar, 1800-tal.
Nipperask, kristall med lock i silver, brittiska stämplar, längd 12 cm, monogrammärkt.

Delarna ej ursprungligt tillhörande.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre bucklor.

Antal besök: 256