BRICKBORD, orientaliskt.

BRICKBORD, orientaliskt.
442070. BRICKBORD, orientaliskt.

Lös skiva i mässing. Ihopfällbart underrede. Diameter 64,5, höjd ca 49 cm.

Slitage, fläckar, ärg. Fötter med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 706