MATSALSGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

442039. MATSALSGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets diameter 113, höjd 74 cm, 1 iläggsskiva á 50 cm.

Slitage, repor, märken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 509