ETSNINGAR, 2 st, 1700-/1800-tal.

442025. ETSNINGAR, 2 st, 1700-/1800-tal.

Motiv från bl a Stora Kopparberget. Plåtstorlek ca 22 x 35 respektive 26 x 38 cm.

Ej examinerade ur ram. Ett glas med spricka. Någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695